ارز دیجیتالتوکن

ارز دیجیتال یا توکن طلای بایننس BNB Gold یا BNBG چیست و چه کاربردی دارد؟

BNB Gold یا BNBG توکن حاکمیتی برای اکوسیستم BNBGOLD

طلای بایننس، توکن حکمرانی یا حاکمیتی برای اکوسیستم BNBGOLD است. BNBGOLD پروژه ای است که بر روی بلاکچین بایننس یا همان Binance Smart Chain (BSC) ساخته شده است و BNBGOLD DEFI ، NFT و Blockchain Gaming را یکجا با هم مدیریت می کند. این امر در نهایت با ادغام یکپارچه پروتکل های سهام گذاری (Staking) و وام دهی Defi در کنار بازی های بلاکچینیِ DApp محقق می شود. بلاکچین بایننس با سرعت بالای تراکنش ها و همچنین کارمزدهای پایینتر نسبت به بلاکچین های دیگر،به ایجاد فرصت های بزرگ رشد مالی برای خیلی از توکن های جدید کمک کرده است. بنظر می رسد این پروژه با توجه به راه اندازی بازار بسیار جذاب Binance NFT، در آینده پیشرفت خوبی داشته باشد.

BNBGOLD را می توان در صندوق ها BNBGOLD (Vault) قرار داد و قفل کرد تا پاداش دریافت کنید، پاداش هایی که شامل BNB ، BNBGOLD  است. BNB Gameplay هم آمده تا بازی های مهارتی با حریفان ناشناس، آسان و سرگرم کننده باشد.

سه ویژگی مهم این توکن عبارت است از:

  • BNB GOLD یک توکن کاملاً غیر متمرکز است که بر روی شبکه BSC اجرا می شود و همه تراکنش ها در آن به شکل نظیر به نظیر (شخص به شخص و بدون واسط یا ناظر: P2P) می باشد.
  • نظارت بر قرارداد هوشمند همواره انجام می گردد تا مطمئن پروژه همیشه امن بماند.
  • در طلای بایننس (BNB GOLD) همه حقوق و امتیازات توسعه دهندگان لغو شده تا کنترل توکن ها در دست جامعه باشد.

 

 

 

 

هشدار ارزاخبار:

این مطالب و اطلاعات، توصیه نیست و شما همیشه باید قبل از هر اقدامی (به طور مثال، خرید،فروش، معامله، نقل و انتقال یا …)، تحقیقات خود را انجام دهید. معاملات ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای دیجیتال همواره همراه با ریسک بالا است. لطفا معاملات خود را با احتیاط انجام دهید. ارزاخبار هیچ مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی شما نخواهد داشت.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا