اخبار رمزارزها

NFT های ایرانی یکی پس از دیگری، فرش المپیک 2020 ژاپن و نیمانی NIMANY

اِن اِف تی NTF

NTF (توکن غیر مثلی یا غیر همسان یا به زبان ساده تر، توکن منحصر به فرد Non-Fongible Token) به شکل ساده، یک حق مالکیت برای محصولات مختلف به خصوص، آثار هنری است که میتوان آن را در قالب یک ارز دیجیتال با قیمتی مشخص خرید یا فروخت. هر شخصی که مبلغ تعیین شده برای یک NFT را پرداخت کند مالک آن اثر به حساب می آید. معمولا برای خرید NFT ها باید به وبسایتهای حراجی که به همین منظور بوجود آمده اند مراجعه نمود.

ان اف تی فرش المپیک 2020 ژاپن

ان اف تی NFT فرش المپیک 2020 ژاپن
ان اف تی NFT فرش المپیک 2020 ژاپن

این فرش، اولین اثر هنری ورزشی دیجیتال ایران است که افراد می توانند با نصب یک اپلیکیشن، و با اسکن تصاویر مختلف روی فرش، اطلاعاتی را در خصوص حدود 303 موضوعی که روی آن نقش بسته کسب کند. این قالی شامل نقوشی از 28 دوره قبلی المپیک می باشد و اطلاعات کامل هر دوره المپیک از جمله اطلاعات مدال های توضیع شده، از آن قابل استخراج است. روی این فرش یک کدمربعی (کیو آر کد QR Code) وجود دارد که احتمالا کاربر بتواند با اسکن کردنِ آن، اپلیکیشن مربوطه را دانلود نماید. این فرش قرار است در یکی از وبسایت های NFT به حراج گذاشته شود.

نیمانی NIMANY

ان اف تی نیمانی NIMANY NFT
ان اف تی نیمانی NIMANY NFT

پیش از این شاهد معرفی و عرضه NFT ایرانی دیگر از سوی نیمانی بودیم. این NFT یک انیمیشن کوتاه با نماد حرف هـ فارسی است که در Makersplace.com عرضه شد. نیمانی یک برند طراحی مد، اکسسوری و پوشاک و مستقر در آمریکاست که مدیریت آن را آقای نیما بهنود به عهده دارد. نیمانی با الهام از حروف و کلمات و اعداد و نگاره های مینیاتور فارسی اقدام به طراحی محصولات خود نموده. حرف هـ به شکل واضحی، امضای اغلب طرحهای این برند موفق ایرانی است. نیمانی سابقه همکاری با افراد سرشناس از جمله کانی وِست و فارِل ویلیامز را نیز در کارنامه خود دارد.

نیمانی NIMANY - نیما بهنود و کریستیانو رونالدو
نیمانی NIMANY – نیما بهنود و کریستیانو رونالدو

آیا NFT ایرانی دیگری میشناسید؟

سوال، نظر، دیدگاه و کامنت در پایین همین صفحه فراموش نشود
موفق باشید
ارزاخبار

 

سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا