اخبار رمزارزها

تزوس (XTZ) حامی تیم مک لارن در فرمول یک

Tezos توسط McLaren Racing برای یک همکاری فنی چند ساله در فرمول 1 ، IndyCar و esports انتخاب شد. Tezos ، پیشرفته ترین بلاکچین دنیا ، شریک رسمی Blockchain این تیم است و مک لارن از این شبکه کارآمد و قابل ارتقا برای ایجاد تجربه طرفداران توکن غیر مثلی (NFT) استفاده خواهد کرد. مک لارن درخشان ترین میراث مسابقه ای و هیجان انگیزترین رانندگان را در چندین تیم مسابقه ای به ارمغان می آورد تا NFT تجربه طرفداران بی نظیر و جذابی را بر اساس بلاکچین Tezos ارائه دهد.

Tezos یک بلاکچین منبع باز برای دارایی های دیجیتال و برنامه ها است که به طور مداوم از طریق حاکمیت کارآمد و ارتقا یافته تکامل می یابد. بر خلاف بلاکچین های Proof of Work سنتی ، سازوکار پیشگام Tezos Proof of Stake یک رویکرد با صرفه جویی در مصرف انرژی برای تأمین امنیت شبکه خود با استفاده از دو میلیون برابر انرژی کمتر از Proof of Work در Bitcoin و Ethereum است این اجازه می دهد تا Tezos تمیز ، با حداقل مصرف انرژی و با کمترین اثر کربن ، کار کند.

به عنوان بخشی از این مشارکت ، مارک تجاری Tezos در تیم فرمول 1 مک لارن و تیم Arrow McLaren SP از جمله در لباس رانندگان McLaren F1 لاندو نوریس و دانیل ریکاردو ؛ و رانندگان AMSP؛ پاتو اوورد و فلیکس روزنکوویست نمایش داده خواهد شد.

منبع: McLaren

 

سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا