اخبار ارزهای دیجیتال و بلاکچینارز دیجیتال

تزوس (XTZ) حامی تیم مک لارن در فرمول یک

Tezos توسط McLaren Racing برای یک همکاری فنی چند ساله در فرمول 1 ، IndyCar و esports انتخاب شد. Tezos ، پیشرفته ترین بلاکچین دنیا ، شریک رسمی Blockchain این تیم است و مک لارن از این شبکه کارآمد و قابل ارتقا برای ایجاد تجربه طرفداران توکن غیر مثلی (NFT) استفاده خواهد کرد. مک لارن درخشان ترین میراث مسابقه ای و هیجان انگیزترین رانندگان را در چندین تیم مسابقه ای به ارمغان می آورد تا NFT تجربه طرفداران بی نظیر و جذابی را بر اساس بلاکچین Tezos ارائه دهد.

Tezos یک بلاکچین منبع باز برای دارایی های دیجیتال و برنامه ها است که به طور مداوم از طریق حاکمیت کارآمد و ارتقا یافته تکامل می یابد. بر خلاف بلاکچین های Proof of Work سنتی ، سازوکار پیشگام Tezos Proof of Stake یک رویکرد با صرفه جویی در مصرف انرژی برای تأمین امنیت شبکه خود با استفاده از دو میلیون برابر انرژی کمتر از Proof of Work در Bitcoin و Ethereum است این اجازه می دهد تا Tezos تمیز ، با حداقل مصرف انرژی و با کمترین اثر کربن ، کار کند.

به عنوان بخشی از این مشارکت ، مارک تجاری Tezos در تیم فرمول 1 مک لارن و تیم Arrow McLaren SP از جمله در لباس رانندگان McLaren F1 لاندو نوریس و دانیل ریکاردو ؛ و رانندگان AMSP؛ پاتو اوورد و فلیکس روزنکوویست نمایش داده خواهد شد.

منبع: McLaren

هشدار ارزاخبار:

این مطالب و اطلاعات، توصیه نیست و شما همیشه باید قبل از هر اقدامی (به طور مثال، خرید،فروش، معامله، نقل و انتقال یا …)، تحقیقات خود را انجام دهید. معاملات ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای دیجیتال همواره همراه با ریسک بالا است. لطفا معاملات خود را با احتیاط انجام دهید. ارزاخبار هیچ مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی شما نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا