معرفی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال اِلیِن وُرلدز تریلیوم Alien Worlds Trilium TLM چیست؟

توکن Alien Worlds تریلیوم (TLM) چیست ؟

در آوریل 2021 بازی Alien Worlds رمزارز خود را با نام تریلیوم در صرافی بایننس لیست کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکوردهای قیمتی این رمزارز نمود. ارز تریلیوم بر بستر اتریوم قرار دارد که پس از لیست شدن در صرافی بایننس به بستر اسمارت چِین بایننس انتقال یافت.

Alien world یک اقتصاد شبیه سازی شده است که بازیکنان در آن با استفاده از NFT ها میتوانند به رقابت بپردازند. در متاورس،رقابت اقتصادی و همکاری بین بازیکنان مورد تشویق قرار میگیرد که با اتگیزه دادن به بازیکنان برای رقابت برای منابع کمیاب تریلیوم(TLM) انجام میشود.

TLM برای کنترل سازمان های خودمختار غیر متمرکز رقابتی(Planet DAOs) و دسترسی به باز بیشتر مورد نیاز است.بنابراین با توجه به انگیزه و سازوکارهای رقابتی،بازیکنان بر سر بدست آوردن TLM بیشتر رقابت میکنند که سبب رقابت شدید  و همکاری بین سهام داران میشود.

در متاورس Alien Worlds ، بازیکنان می توانند NFT (موارد بازی دیجیتال) را برای استخراج تریلیوم TLM ، درگیری ها و چالش های درون بازی به دست آورند. نوع NFT به دست آمده توسط بازیکن بستگی به سبک بازی بازیکن و استراتژی وی دارد.

چطور تریلیوم بخرم ؟

به روشهای مختلف می تونید تریلیوم بخرید. خرید TLM از افراد حقیقی مثل فامیل، دوست، آشنا و … خرید از اشخاص مجازی در فضای مجازی، خرید از صرافی های آنلاین ارز های دیجیتال. در در ادامه مفصل در مورد هر کدام پرداخته شده لطفا با ما همراه باشید.

خرید تریلیوم از افراد حقیقی یا مجازی

در این روش به روال سنتی، با شخصی که ارز TLM داره و قصد فروش تریلیوم کرده، قرار می ذارید و بعد از تعیین قیمت tlm ، در ازای پرداخت مقدار پول مورد توافق، خرید تریلیوم انجام میدید. این قرار می تونه حضوری باشه یا در فضای مجازی باشه. پرداخت هم می تونه به صورت پول نقد باشه یا به صورت واریز به حساب طرف مقابل. این روشی متداول و سنتی در اکثر معامله های ماست، اما وقتی پای ارز های دیجیتال میاد وسط شرایط فرق می کنه و سر و کله ی کلاهبرداران با انواع روش های کلاهبرداری پیدا میشه و این روش رو به روشی پر درد سر با ریسک های مالی و حتی جانی تبدیل میکنه. دیروز در بخش خبری یه مجله می خوندم که یه آقایی که تازه وارد بازار رمز ارز ها شده، در فضای مجازی با گروهی که خودشونو معامله گر ارز دیجیتال معرفی کردن آشنا میشه. این آقا میبینه که قیمت Trilium اون ها خیلی ارزون تر از جاهای دیگه ست. با طمع رسیدن به سود زیاد با این گروه وارد معامله میشه. به هر نحوی  پول زیادی جور می کنه و به حسابشون می زنه به امید دریافت TLM. اما هر چی منتظر میشه چیزی به کیف پولش نمیاد و بعد با حساب کاربری مسدود شده ی خودش مواجه میشه و متوجه میشه که معامله گری در کار نبوده و به گروهی کلاهبردار که از سادگی و نا آگاهی اون سوء استفاده کردن، اعتماد کرده. اما پشیمونی سودی نداره. آبی که به جوی رفته رو نمیشه برگردوند. این تنها یه مورد از صد ها نوع کلاهبرداری به این شیوه هستش. لطفا از معامله به روش سنتی دوری کنید و به هیچ وجه وارد این نوع معامله ها نشید. پس راهکار چیه؟

خرید TLM از صرافی های آنلاین

برای خرید هر چیزی باید به مکان مخصوصش رفت. مثلا برای خرید طلا به طلا فروشی، برای خرید سهام به بازار بورس و … میریم. صرافی های معتبر آنلاین ارز دیجیتال هم مکانی امن و مطمئن برای خرید تریلیوم هستش. این صرافی ها با پشتیبانی 24 ساعته به کاربرانشون، امکان خرید و فروش مطمئن در بستری امن رو ایجاد می کنه. شمام اگه آرزوی معامه گر شدن دارین، توصیه ی ما خرید و فروش TLM در صرافی های آنلاین هست.

چطور TLM بفروشم؟

همه ی کسانی که معامله گر ارز های دیجیتال میشن، به امید کسب سود بیشتر و به اصطلاح پولدار شدن وارد این دنیا میشن. پس لازمه به موقع خرید تریلیوم داشته باشن و در وقت مناسب اقدام به فروش تریلیوم کنن. در بحث فروش هم روش های مختلفی داریم. فروش TLM به افراد حقیقی و یا مجازی در دنیای مجازی و فروش ارز به صرافی های آنلاین. در ادامه به آنالیز هر کدوم از این روش ها پرداخته شده.

فروش تریلیوم به افراد حقیقی و مجازی

در این روش کسی که ارز رو در اختیار داره و تعیین کننده ی قیمت تریلیوم هست، اقدام به فروش تریلیوم میکنه. به این صورت که در ازای دریافت مبلغ مورد توافق ارز رو به کیف پول طرف مقابل انتقال میده. ولی همانند بحث خرید تریلیوم، این روش به هیچ وجه توصیه نمیشه. اگه می پرسین چرا؟ باید خدمتتون عرض کنم در صورتی که طرف مقابل پول دزدی یا فیشینگی که مد این روزای دنیای ما شده، از بابت خرید TLM به حساب شما واریز کنه، اون وقت به بد درد سری می افتید. باید جوابگوی قانون باشید. آخر این ماجرا هم به برگردوندن این پول به صاحب اصلیش ختم میشه. در بازار ارز دیجیتال اصلا و اصلا وارد معامله با افراد حقیقی یا مجازی نشید.

فروش تریلیوم به صرافی های آنلاین

بهترین جا برای فروش ارز تون، صرافی های آنلاینه. این صرافی ها که قانونی هستن، با سختگیری هایی که موقع ثبت نام افراد در بخش احراز هویت دارن، اجازه نمیدن پول فیشینگی وارد حسابشون بشه. اگه هم به فرض محال این اتفاق افتاد، این صرافی هست که جوابگوی قانون هست و هیچ درد سری متوجه شما نیستش.

البته این صحبتا در مورد صرافی های ایرانی صدق میکنه. درسته که صرافی های معتبر و مشهور خارجی فراونه، ولی این صرافی ها ایرانیا رو پشتیبانی نمی کنن. اگه در این صرافی ها خرید تریلیوم یا فروش تریلیوم داشته باشین، خطر مسدود شدن اکانتتون وجود داره و در این صورت دسترسی به سایتشون براتون غیر ممکنه. ما توصیه می کنیم از صرافی های معتبر ایرانی برای خرید و فروش ارز استفاده کنید. یکی از این صرافی ها صرافی ایران بایننس هستش.

صرافی ایران بایننس | بایننس ایرانیان

صرافی ایران بایننس از اول شروع بازار رمز ارز ها در این حوزه فعالیت خودشو شروع کرده. صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس  بر دانش بومی و نیروی جوان با انگیزه تکیه داره تا بتونه راهکار های مناسب برای سرمایه گذاری در بازار های جهانی ارائه بده. در این راه هم تونسته اعتماد جمع کثیری از مخاطباشو در حوزه ی ارز دیجیتال بدست بیاره و با ارائه ی بهترین پشتیبانی موفق شده رضایت کاربراشو جلب کنه. با ثبت نام در سایت ما به خانواده ی بزرگ ایران بایننس ملحق بشین و با آگاهی از قیمت تریلیوم در هر ساعت از شبانه روز و خرید TLM و فروش تریلیوم و دیگر ارز های دیجیتال، موفقیت روز افزون کسب کنین.

ویژگی منحصر به فرد تریلیوم

تریلیوم(TLM) رمزارز اختصاصی Alien Worlds است و برای موارد زیر استفاده میشود:

1-حاکمیت سیارات:دارندگان توکن تریلیوم میتوانند در حاکمیت و اداره سیارات شرکت کنند و در مورد جوایز احتمالی رای دهند.

2-استیکینگ:سهام داران تریلیوم در هر یک از 6 سیاره میتوانند در استخراج TLM و NFT شرکت کنند.

3-ارز درون بازی: بازیکنان Alien Worlds برای خرید و به روزرسانی موارد ، پیوستن به مسابقات و نبردها به TLM نیاز دارند.

4-مشوق بازی: کاربران فعال ممکن است به عنوان بخشی از جوایز مشارکت ، TLM کسب کنند.

5-خرید NFT: بازیکنان برای خرید موارد درون بازی که به عنوان NFT ضرب می شوند به TLM نیاز دارند.

هشدار ارزاخبار:

این مطالب و اطلاعات، توصیه نیست و شما همیشه باید قبل از هر اقدامی (به طور مثال، خرید،فروش، معامله، نقل و انتقال یا …)، تحقیقات خود را انجام دهید. معاملات ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای دیجیتال همواره همراه با ریسک بالا است. لطفا معاملات خود را با احتیاط انجام دهید. ارزاخبار هیچ مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی شما نخواهد داشت.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا