اخبار رمزارزها

دوجکوین حامی تیم فوتبال لیگ برتر واتفورد در فصل 2021/2022

دوجکوین حامی تیم فوتبال لیگ برتر واتفورد در فصل 2021/2022

دوجکوین Dogecoin (DOGE) به عنوان حامی (روی آستین پیراهن) تیم فوتبال لیگ برتر انگلستان، واتفورد اف سی، در طول فصل 2021/2022 دیده خواهد شد

گزارش‌ها نشان می‌دهد که ارزش این معامله در حدود 700000 پوند خواهد بود که در نتیجه همکاری با حامی اصلی پیراهن واتفورد ، Stake.com میسر شده است.

در حقیقت، دوج DOGE نقشی را که قبلاً بیت‌کوین BTC بر عهده داشت، بر عهده گرفت.بازیکنان واتفورد در فصل 2019/2020 لیگ برتر، به عنوان بخشی از یک قرارداد حمایتی با Sportsbet.io ، از آرم‌های بیتکوین BTC روی آستین پیراهن خود استفاده کردند. بر اساس گزارشات، این معامله 1 میلیون پوند ارزش داشته است. واتفورد در این فصل سقوط کرد، اما در سال 2021 دوباره به لیگ برتر صعود کرد.

فوتبال هم از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند
مانند بسیاری از حوزه‌های دیگر، دنیای ورزش نیز رمز ارز را در پیش گرفته است و فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نیست. تنها در سال 2021، نمونه‌های مختلفی از باشگاه‌ها با توکن‌های هواداری را شاهد بودیم. اسطوره‌های ورزشی، مجموعه‌های NFT خود را منتشر کرده‌اند. حتی مواردی از خرید بازیکنان با ارز دیجیتال نیز اتفاق افتاده است.

حمایت DOGE از واتفورد نیز اولین نمونه از چنین قراردادی است. و مشارکت‌ها نه تنها در باشگاه‌ها بلکه در مسابقات قهرمانی ریشه داشته است. در ماه قبل، Crypto.com فاش کرد که آنها حامی رسمی لیگ A ایتالیا شده‌اند. آنها همکاری خود را با لیگ فوتبال ایتالیا با حمایت از فینال کوپا ایتالیا در 19 مه بین آتالانتا و یوونتوس آغاز کردند. این پلتفرم از آن زمان قراردادهای ورزشی دیگری را خارج از فوتبال از جمله فرمول یک و مسابقات قهرمانی UFC ⁠داشته است،

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا