اخبار ان اف تی NFTاخبار رمزارزها

NFT ها در اکوسیستم بیت کوین

NFT های بیتکوین

به گفته توسعه‌دهنده مستقل Udi Wertheimer، ان اف تی های بیت‌کوین با بهبود امنیت و ایجاد انگیزه برای توسعه‌دهندگان در شبکه، تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بیت‌کوین خواهند داشت.

تعداد Ordinals های تازه ایجاد شده که به آنها «کتیبه» (inscriptions) نیز گفته می شود، در هفته های اخیر افزایش یافته و باعث افزایش کارمزد تراکنش ها و متوسط ​​اندازه بلوک در بلاک چین بیت کوین شده است.

به گفته Wertheimer، ان اف تی های بیت کوین برای بودجه امنیتی بیت کوین مفید خواهند بود: با افزایش کارمزد تراکنش ها، ایجاد Ordinals به استخراج کنندگان انگیزه می دهد تا شبکه را ایمن کنند در حالی که درآمد حاصل از پاداش استخراج با هر نصف شدن بیت کوین کاهش می یابد.

ورترمر در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف توضیح داد: «از آنجایی که فضای بلوک کم است و تقاضا برای مواردی مانند کتیبه‌ها وجود دارد، امید زیادی وجود دارد که افرادی بخواهند برای حفظ امنیت شبکه بیت‌کوین، هزینه بپردازند.

همچنین، Wertheimer خاطرنشان کرد، Ordinals مورد استفاده جدیدی را ارائه می‌کند که ساختن بر روی بیت کوین را از نظر تجاری سودآور می‌کند.

او گفت: «با این استقبال از Ordinals و کتیبه‌ها، من انتظار دارم که اکوسیستم بسیار بزرگی در اطراف آن ساخته شود.»

Wertheimer این تصور را که توسط برخی از توسعه دهندگان هسته بیت کوین وجود دارد مبنی بر اینکه ایجاد NFT ها، مورد استفادۀ مناسبی برای بیت کوین نیست، رد می کند. به گفته او، در سال‌های اخیر توسعه‌دهندگان هسته بیت‌کوین «آنچه کاربران واقعی بیت‌کوین می‌خواهند را نادیده گرفته‌اند».

منبع
cryptomentor

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا