اخبار رمزارزها

ارز دیجیتال جی گول Ggool برای تولید انرژی

توالت ساخت کره جنوبی فضولات را به انرژی و ارز دیجیتال جی گول Ggool تبدیل می کند

توالت ساخت کره جنوبی فضولات را به انرژی و ارز دیجیتال تبدیل می کند

(به نقل از رویترز) – استفاده از توالت می تواند هزینه قهوه شما را پرداخت کند یا پول خرید موز شما را در دانشگاهی در کره جنوبی فراهم کند، جایی که فضولات انسانی برای کمک به تأسیسات ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

چو جه وئون، استاد مهندسی شهرسازی و محیط زیست در موسسه ملی علم و فناوری اولسان (UNIST) ، یک توالت فرنگی سازگار با محیط زیست متصل به آزمایشگاه طراحی کرده است که از فضولات برای تولید بیوگاز و کود استفاده می کند. ایشان معتقد است فضولات انسانی برای تولید انرژی و کود ارزشمند است. و می تواند در چرخه اکولوژیکی قرار گیرد.

توالت BeeVi – نمونه ای از کلمات زنبور عسل و بینایی – از پمپ خلاء برای ارسال فضولات به مخزن زیرزمینی استفاده می کند و مصرف آب را کاهش می دهد. در آنجا میکروارگانیسم ها مواد زائد را به متان تجزیه می کنند که به منبع انرژی ساختمان تبدیل می شود و سوخت و انرژی مورد نیاز اجاق گاز ، دیگ آب گرم و پیل سوختی اکسید جامد را تامین می کند.

مهندسان  محیط زیست نیز اعلام کردند که یک فرد معمولی روزانه حدود 500 گرم فضولات تولید می کند که می تواند به 50 لیتر گاز متان تبدیل شود. این گاز می تواند 0.5 کیلووات ساعت برق تولید کند یا برای رانندگی خودرو در حدود 1.2 کیلومتر (0.75 مایل) استفاده شود.

چو یک ارز مجازی به نام Ggool ابداع کرده است که در زبان کره ای به معنی عسل است. هر فردی که از توالتِ دوستدار محیط زیست استفاده می کند روزانه 10 Ggool دریافت می کند. دانشجویان می توانند از این ارز  دیجیتال برای خرید کالا از قهوه تازه دم کرده گرفته تا رشته فرنگی فوری، میوه ها و کتاب در دانشگاه استفاده کنند. دانشجویان می توانند محصولات مورد نظر خود را در یک مغازه تهیه کرده و کد QR مربوطه را اسکن کنند تا با Ggool پرداخت کنند.

 

 

سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا