سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی‌های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری نیست. arzakhbar.com قرار نیست منبعی برای مشاوره حرفه‌ای باشد. محتوای ما برای استفاده در نظر گرفته شده است و باید فقط برای اهداف اطلاعاتی استفاده شود و این وبسایت مکانی برای ارائه یا دریافت مشاوره مالی، مشاوره در مورد تصمیمات سرمایه‌گذاری یا مشاوره مالیاتی یا حقوقی نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه‌گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه‌گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

arzakhbar.com یک گردآورنده محتوا و انجمن آموزشی برای تجزیه و تحلیل، یادگیری و بحث درباره اطلاعات عمومی و اطلاعات عمومی مربوط به ارز دیجیتال، رمزارز، بورس، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی‌های مالی دیگر، سرمایه‌گذاری‌ها و استراتژی‌ها است. هیچ محتوایی به‌عنوان توصیه‌ای برای ورود به معاملات ارز دیجیتال، رمزارز، بورس، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی‌های مالی دیگر یا مشارکت در هر یک از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری ارائه‌شده در محتوای این سایت نیست یا نباید اینطور برداشت شود. ما توصیه‌ها یا دیدگاه‌های شخصی در مورد اینکه آیا یک رویکرد در مورد ارز دیجیتال، رمزارز، بورس، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی‌های مالی دیگر یا سرمایه‌گذاری، برای نیازهای مالی یک فرد خاص مناسب است ارائه نمی دهیم.

تمام اطلاعات در سراسر این وبسایت از منابعی به دست آمده است که arzakhbar.com معتقد است قابل اعتماد هستند، اما به روز بودن یا دقت اطلاعات را تضمین یا گارانتی یا وارانتی نمی‌کند. ما به اطلاعات غیر عمومی در مورد شرکت‌های سهامی عام دسترسی نداریم.

هیچ چیز در این وبسایت نباید به گونه‌ای تفسیر شود که نشان دهد نتایج گذشته نشان‌دهنده عملکرد آینده است. نه arzakhbar.com و نه ارائه دهندگان اطلاعات ما، فارغ از دلیلش، مسئولیتی در قبال خطاها یا نادرستی‌ها ندارند.

این محتوا ممکن است شامل اظهارات آینده‌نگری باشد. همه اظهارات غیر از اظهارات تاریخی (مربوط به حقایق یا اتفاقات گذشته)، گزاره‌های آینده‌نگر هستند (شامل کلماتی مانند «ممکن است»، «خواهد»، «باید»، «شاید»، «پیش‌بینی»، «تخمین»، «انتظار» و «اعتقاد»). اگرچه arzakhbar.com معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اظهارات آینده‌نگری منطقی است، ما نمی‌توانیم اطمینان دهیم که چنین انتظاراتی درست خواهند بود. عوامل مختلفی می‌توانند باعث شوند که نتایج یا عملکرد واقعی با مواردی که در چنین اظهارات آینده‌نگری مورد بحث قرار گرفته‌اند متفاوت باشد.

بازده سرمایه‌گذاری با شرایط بازار در نوسان خواهد بود. دیدگاه‌های مربوط به اقتصاد، بازارهای ارز دیجیتال، رمزارز، بورس، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی‌های مالی دیگر یا سایر حوزه‌های تخصصی، مانند همۀ پیش‌بینی‌کننده‌های رویدادهای آتی، نمی‌توانند صحت داشته باشند و ممکن است منجر به زیان اقتصادی برای سرمایه‌گذار شوند.

هیچ تضمینی، شفاهی یا ضمنی، در مورد صحت، کامل بودن یا نتایج به دست آمده از اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت وجود ندارد.

دکمه بازگشت به بالا