بلاکچین و رمزارزها

طلوع نسل سوم ارزهای دیجیتال در قرنطینه کرونایی

آوی AAVE، پروتکل اینرنتت کامپیوتر ICP، یونی سواپ UNI، پولکادات DOT و ... ما را به عصرجدیدی از ارزهای دیجیتال می برند

به آینده خوش آمدید، جایی که رمزنگاری پادشاه است.

با جاری شدن هزاران سکه در بازار ارزهای دیجیتال و ایجاد حباب در سال 2018 و یادآوری حباب دات کام (Dot-com bubble) در سال های نه چندان دور، سرمایه گذاران را از بایت بهینه و با ثبات بودنِ ارزهای دیجیتال نگران کرد. باوجود اینکه این بازار همیشه به نوعی نوسانات شدید را تجربه کرده است، اما در سالهای اخیر تا حدودی تثبیت شده است. مشارکت کسب و کارهای بزرگی مانند جِی پی مورگان JP Morgan و گولدمَن ساکس Goldman Sachs منجر به رویکردی هدفمندتر برای توسعه بازار ارزهای دیجیتال شده است. گسترۀ این مشارکت ها از تعهد به “سبز” شدن (مصرف کمتر انرژی ماینرها در استخراج ارزهای دیجیتال) تا ایجاد بخش جدیدی در بازار به نام برنامه های غیر متمرکز (dApps) و افزایش خرید سهام های کریپتویی توسط رهبران بازار مانند فیس بوک را شامل می شود.

موضوعات قابل بررسی دیگر شامل اصلاح الگوریتم های اجماع نظیر انتقال از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم 2، حل موضوعِ مقیاس پذیری و استفاده از فرصت هایی است که با افزایش dApps و توسعه نرم افزارهای منبع باز (Open Source) ارائه می شود. همچنین همه گیری ویروس کرونا و کووید-19 در سالهای 2020 تا 2021 منجر به افزایش آگاهی مردم جهان در مورد فرصتهای دنیای کریپتوکارنسی شد.

 

سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا