ارز دیجیتالامور مالی غیرمتمرکز (دیفای)توکن

طلوع نسل سوم ارزهای دیجیتال در قرنطینه کرونایی

آوی AAVE، پروتکل اینرنتت کامپیوتر ICP، یونی سواپ UNI، پولکادات DOT و ... ما را به عصرجدیدی از ارزهای دیجیتال می برند

به آینده خوش آمدید، جایی که رمزنگاری پادشاه است.

با جاری شدن هزاران سکه در بازار ارزهای دیجیتال و ایجاد حباب در سال 2018 و یادآوری حباب دات کام (Dot-com bubble) در سال های نه چندان دور، سرمایه گذاران را از بایت بهینه و با ثبات بودنِ ارزهای دیجیتال نگران کرد. باوجود اینکه این بازار همیشه به نوعی نوسانات شدید را تجربه کرده است، اما در سالهای اخیر تا حدودی تثبیت شده است. مشارکت کسب و کارهای بزرگی مانند جِی پی مورگان JP Morgan و گولدمَن ساکس Goldman Sachs منجر به رویکردی هدفمندتر برای توسعه بازار ارزهای دیجیتال شده است. گسترۀ این مشارکت ها از تعهد به “سبز” شدن (مصرف کمتر انرژی ماینرها در استخراج ارزهای دیجیتال) تا ایجاد بخش جدیدی در بازار به نام برنامه های غیر متمرکز (dApps) و افزایش خرید سهام های کریپتویی توسط رهبران بازار مانند فیس بوک را شامل می شود.

موضوعات قابل بررسی دیگر شامل اصلاح الگوریتم های اجماع نظیر انتقال از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم 2، حل موضوعِ مقیاس پذیری و استفاده از فرصت هایی است که با افزایش dApps و توسعه نرم افزارهای منبع باز (Open Source) ارائه می شود. همچنین همه گیری ویروس کرونا و کووید-19 در سالهای 2020 تا 2021 منجر به افزایش آگاهی مردم جهان در مورد فرصتهای دنیای کریپتوکارنسی شد. در اینجا برخی از ارزهایی که در این مدت در دوران قرنطینه رشد و توسعه یافته اند را معرفی می کنیم که می تواند علاقه شما را به خود جلب کند یا راه را برای دوره بعدی توسعه بازار ارزهای رمزنگاری شده هموار کنند:

هشدار ارزاخبار:

این مطالب و اطلاعات، توصیه نیست و شما همیشه باید قبل از هر اقدامی (به طور مثال، خرید،فروش، معامله، نقل و انتقال یا …)، تحقیقات خود را انجام دهید. معاملات ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای دیجیتال همواره همراه با ریسک بالا است. لطفا معاملات خود را با احتیاط انجام دهید. ارزاخبار هیچ مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی شما نخواهد داشت.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا