اخبار بازارهای مالی و سرمایهاخبار رمزارزها

گزارش پایان سال کریپتومنتور: بیتکوین همچنان پیشتاز است

بیتکوین تا به امروز چقدر سودآور بوده است

بازار رمزارزها همانند بازارهای بورس و فارکس، یک بازار مالی به حساب می آید اما جدیدتر از آن دو. همانطور که در طی سالیان گذشته با توسانات زیاد قیمت ها و رکودها و دروان شکوفایی سهام های بورس و ارزهای خارجی و طلا و … مواجه بوده ایم، در بازار کریپتو نیز شاهد همان افت و خیز ها و نوسانات شدید (و حتی بیشتر) بوده و هستیم.

ساده ترین سرمایه گذاری در هر بازار مالی عبارت است از خرید یک دارایی یا کالا، به امید گرانتر شدن آن و فروش دارایی در قیمتی بالاتر. با در نظر گرفتن این موضوع، فرض می کنیم که در 30 سپتامبر سال 2012، ما مقداری طلا و تعدادی رمزارز بیتکوین، اتریوم، سولانا، آواکس، دوج کوین و لونا و تعدادی سهام سهام شرکت های اپل، گوگل، مایکروسافت، تسلا و آمازون را خریداری کردیم. حال ببینیم تا 30 نوامبر 2022 (یک دوره 10 سال و 2ماهه) کدام دارایی، سود بیشتری نصیب مان کرده است:

توضیح اینکه: با توجه به اینکه رمزارزهای به غیر از بیتکوین که در لیست زیر آورده شده، تاریخچه و قدمت کمتر از 10 سال دارند و طبیعتاً قیمتی در تاریخ سپتامبر 2012 برای آنها وجود ندارد، قدیمی ترین قیمت موجود برای آنها لحاظ شده.

منبع: آکادمی کریپتومنتور

بازده بیتکوین و رمزارزها نسبت به سایر بازارها
بازده بیتکوین و رمزارزها نسبت به سایر بازارها

 

 

سلب مسئولیت

محتوای arzakhbar.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

امتیاز کاربران: 4.58 ( 3 رای)
منبع
آکادمی کریپتومنتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا